-
365zon
155 beoordelingen -
Adresde Waal 4
5684PH Best - www.365zon.nl
Beoordelingen (155)
Beoordeling schrijvenAfgelopen december zonnepanelen op ons huis laten leggen. Binnen een maand na aanvraag werden onze panelen al geplaatst. Vooraf is er telefonisch contact geweest om de installatie door te spreken. Het is vervolgens precies op die manier geïnstalleerd. Het montageteam sprak geen Nederlands, maar wel goed engels. Voor ons was dat geen probleem. De mannen hebben snel, netjes en veilig gewerkt. Ze hadden oog voor detail. Alles ligt netjes vlak op het dak. Na transport was 1 paneel beschadigd. Dit hebben ze direct opgemerkt en dezelfde dag opgelost. We zijn erg tevreden.
Deze beoordeling is geplaatst op KlantenvertellenSnelle service vanaf moment van 1e contact. Duidelijke instructie per telefoon m.b.t uitbreiden bestaand systeem.
Keuze voor 365zon genomen op basis van advies door partner gemeente Best
Slecht advies. Gaat erom zoveel mogelijk panelen te slijten. Plaatsing van omvormer en leidingen....een grote rotzooi laten ze achter. Ruimen niets op, gaten in de muur (misgeboord) laten ze zoals het is
Zowel binnen als buiten. Na slechte google-revieuw nemen ze pas contact op om de problemen proberen op te lossen. Duurt weken voordat ze tot actie overgaan.
Heb geen enkel goed woord over voor 365
N.v.t
Deze beoordeling is geplaatst op KlantenvertellenKeurig en vlot werkende monteurs die binnen een halve dag 8 panelen geplaatst hebben. Het systeem is keurig op het lichtnet aangesloten en werkt perfect. Behalve het perfecte werk dat geleverd is wil ik ook de monteurs bedanken voor de netheid van werken en omgang. Er is werkelijk niets negatief op aan te merken.
Deze beoordeling is geplaatst op KlantenvertellenUitleg over het gebruik ontbrak, verder alles prima.
Deze beoordeling is geplaatst op KlantenvertellenRody en Wouter hebben bij ons binnen 3 uur 6 zonnepanelen, omvormer en bekabeling naar de meterkast geinstalleerd en uitleg over de app gegeven.
Keurig volgens afspraak op tijd aanwezig.
Vriendelijke keiharde werkers. Gunden zichzelf geen pauze voor koffie oid
Netjes in overleg alles uitgevoerd.
Kortom dit waren toppers!
Tot heden toe zeer tevreden
Deze beoordeling is geplaatst op KlantenvertellenProfessionele uitvoering
Deze beoordeling is geplaatst op KlantenvertellenAlles werkt, alleen de app Sems Portal is nogal onduidelijk over de opbrengst per maand of totale opbrengst. Ik vlgs de app ligt de opbrengst per maand onder de servicekosten van €15,- /maand. Veel onduidelijkheid hier. Ook de communicatie in het begin, over hoe de aansluiting, en met welke app ik moest gaan werken ging moeizaam en duurde per telefoon lang voor ik de juiste gegevens bij elkaar had.
Deze beoordeling is geplaatst op Klantenvertellen