Beoordelingen


Hoekstra
Heerenveen
18-05-2024
Zeer tevreden!, Goede prijs!

Snel de offerte ontvangen. Vriendelijke verkopers.
Beste kwaliteit producten voor een goede prijs.

Andre Mol
Doetinchem
17-05-2024
Verbazend makkelijk!

De medewerkers van Solarite nemen veel (denk)werk uit handen in het traject om zonnepanelen te installeren. Zeer professioneel wordt je stap voor stap begeleid, bedenktijd waar nodig bepaal je tussentijds zelf, van eerste idee tot na de uitvoering is er een goede afstemming.
Ook de monteurs die de uitvoering deden waren vakmannen, goed op elkaar ingespeeld, klaarden ze de klus ruim binnen de vooraf aangegeven tijd, én erg netjes gewerkt!

Ik ben er super blij mee!

Deze beoordeling is geplaatst op Klantenvertellen
H van Bakel
Valkensward
17-05-2024
Groene platen

Alles netjes gemaakt ,maar na 6 jaar zijn de platen erg groen in plaats van zwart , ziet er niet uit , maar ze doen er niets aan, de buurt zegt slechte reclame voor die firma

Deze beoordeling is geplaatst op Klantenvertellen
Sandra
Hilversum
17-05-2024
Top bedrijf!!!

Een geweldig en vriendelijk team heeft onze zonnepanelen geïnstalleerd. Goede service en klant staat centraal. Je kunt met een gerust hart dit bedrijf gebruiken voor zonnepanelen/warmte pomp etc. Eerlijk bedrijf met goede service.

Deze beoordeling is geplaatst op Klantenvertellen
Ronald
Aalsmeer
17-05-2024
Super service

Vriendelik, deskundig. Snel geholpen, netjes gewerkt. Goede service na oplevering.

Deze beoordeling is geplaatst op Klantenvertellen
David van der Schans
Swifterbant
17-05-2024
Zeer tevreden

Persoonlijke benadering en advies door adviseur
Goede kwaliteit systeem.
Efficiënt en vriendelijk montageteam

Raymond
Delft
17-05-2024
Super

Super advies, voorlichting, begeleiding, installeren tot en met nazorg.

Deze beoordeling is geplaatst op Klantenvertellen
Gerard Rotering
De meern
17-05-2024
Blij dat we gekozen hebben voor tec

Prettige samenwerking met de monteurs. Alles in goed overleg. Uitleg goed. Instellingen aanpassen wordt afgeraden, logisch. Maar ik zou in de toekomst icm zonnepanelen wel willen regelen dat de pomp energie vraagt op momenten dat de zon schijnt. Daarvoor komt er dan gewoon iemand langs. Top.
Communicatie over kosten van meerwerk in de meterkast verliep wel erg moeizaam. Ging niet om veel geld en moest toch gebeuren maar het was al gemonteerd (wel met mijn akkoord) voordat ik wist wat de kosten waren. Dat was duidelijk de verkeerde volgorde. TEC nam deze klacht wel zeer serieus. Prima.

Deze beoordeling is geplaatst op Klantenvertellen
K.
Dedemsvaart
17-05-2024
Prima bedrijf dat prima werk verricht en afspraken nakomt

Zonne Energie Oost heeft bij ons een laadpaal (wall-box) geplaatst en geïnstalleerd. Werkzaamheden zijn naar wens uitgevoerd en ze waren zeer flexibel, zoals aanpassingen uitvoeren in de meterkast vooruitlopend op de daadwerkelijke installatie ivm werkzaamheden van netbeheerder Enexis en het vooruit leveren van de grondkabel zodat we die zelf konden ingraven door onze oprit. Prima keuze achteraf.

Deze beoordeling is geplaatst op Klantenvertellen
Geert Schuurman
Groningen
17-05-2024
Zeer tevreden

Goed werk geleverd. Na het plaatsen van zonnepanelen deed onze vaatwasser, wasmachine en droger het niet. Was niet meer voorzien van stroom. Gebeld hierover. Volgende dag was dit meteen weer hersteld. Chapeau!

LinkedIn & FacebookVolg ons via social media