Beoordelingen
Ik was verrast door de service, na bijna een jaar na levering en montage.
Een kwaliteits check door een, in mijn ogen deskundige, vriendelijke correcte monteur en gaf nog enige verduidelijking en gebruiks adviezen.
Ook enige tijd geleden snelle beantwoording op een storingsmelding, die ik per email had gedaan, er werd direct telefonisch contact gelegd en uitgelegd wat het probleem was en dat het opgelost werd.
Bij een update van Enphase was er een software fout ontdekt en op afstand werd dit verholpen en de installatie gereset.
Positief
Deze beoordeling is geplaatst op KlantenvertellenMijn ervaring is goed. Zelfs nadat bleek dat na de opdracht een aanpassing in de meterkast nodig was, hebben ze dit snel en korrekt opgelost.
Deze beoordeling is geplaatst op KlantenvertellenSolarite heeft 8 zonnepanelen geplaats het ging heel vlot en goed er werd voor bepaalde dingen gevraagd wat ik wilden aardige monteurs en heel bekwaam echt top
Deze beoordeling is geplaatst op KlantenvertellenDe zonnepanelen werken perfect.
Ik zie het al meteen aan het dagelijks gebruik
Ben echt blij met de keuze bij 365zon.
Had wel enkele offertes opgevraagd maar al snel kwam ik bij 365zon uit.
Duidelijke offerte en ze zijn hun afspraken geheel nagekomen , vanaf het begin tot het eind.
In een dag zijn er bij mij de panelen opgelegd en echt geweldig en netjes hoe ze hebben gewerkt.
(Terwijl het regende zelfs die dag)
Ook de elektricien een dikke plus, zeer vakkundig en correct.
Duidelijke uitleg gegeven over alles.
Mocht er iemand besluiten om zonnepanelen te nemen , kan ik niet anders zeggen neem dan 365zon.
Eerlijk , vakkundig , betrouwbaar en een correcte nazorg.
In een woord een dikke plus.
Ik heb het nog maar kort, maar ik heb wel goede hoop voor de zomer.
Deze beoordeling is geplaatst op KlantenvertellenVriendelijke en deskundige installateurs die goed naar mijn wensen voor de installatie hebben geluisterd.
Deze beoordeling is geplaatst op KlantenvertellenDe installatie verliep heel prettig en de installateurs waren zeer kundig, netjes en vriendelijk. De communicatie in de aanloop is nog voor verbetering vatbaar, maar verder ben ik erg tevreden.
Deze beoordeling is geplaatst op KlantenvertellenDe keuze van panelen werd goed uitgelegd. De panelen zelf waren in één ochtend geplaatst (8 stuks). Er is een nacontrole geweest 8 maanden. Het financieren liet langer op zich wachten ivm met de lening en daar was alle begrip voor van Sarite. Goed bereikbaar.
Deze beoordeling is geplaatst op Klantenvertellen