Beoordelingen


Harm Castelijns
Wessem
21-06-2023
Zeer goed, met een minpuntje.

Zeer goed, enigste minpuntje wat mij echt dwars zit is dat er via de mail word gecommuniceerd voor een EPDM-doorvoer en dan word gezegd dat die doorvoer besteld word maar dat het wel in het werk bekeken moet worden.
Op de montage dag hebben de monteurs die doorvoer niet bij.
en dan komt er iemand van kantoor en dan word gezegd dat ze het niet doen en geen garantie geven en dat ze maar met lelijke kabel gootjes om de boei heen gaan.
Ik vraag aan hem zou je dat zelf ook willen bij jezelf thuis, zegt hij ook nog "ja nee".

Heb ik zelf door de concurrent een doorvoer hals over kop laten komen en die zelf staan te monteren en hun hebben het afgewerkt.
Als jullie dat eerder hadden aangegeven had de doorvoer erop gezeten.
En jullie zijn een van de grotere dakdekker van Limburg en dan verwacht ik wel dat jullie alle type daken kunnen maken.

Verder hebben de monteurs netjes gewerkt en alles ziet er goed en strak uit.
En alles functioneert naar behoren.
We zijn er heel blij mee.

Deze beoordeling is geplaatst op Klantenvertellen
Perry Kunst
Nieuw-lekkerland
20-06-2023
Snelle en vakkundige plaatsing.

Team kwam op tijd, plaatsing en aansluiting verliepen vlotjes. Netjes alles opgeruimd en werkend achtergelaten.

Deze beoordeling is geplaatst op Klantenvertellen
Tom
Ijsselstein
20-06-2023
Geinstalleerd eerste laadsessie ruineerde de auto.

Leuk dachten we.
Eerst de laafpaal. Dan de e _auto..
Genstalleerd en voorbereid voor 3 fase.
Auto aangekomen. Eerste laadsessie ruineerde de auto. Weggebrandde gelijkrichter en het stekker console van de auto doorgebrand.

Er zou niks mis zijn met de lader,, diemen toch maar demonteerde en meenam. Mijn verzoek om met een e auto te demonstreren werd niet ingwilligd

Na 6 weken reparatie van e auto is de auto nu weer klaar, nog steeds geen laadpaal.
Men beraadt zich wie de schade aan de auto (3500 euro) betaald. Auto bedrijf nam 80 pct voor haar rekening. Nu is ev services (en jps/ratio) aan zet

Deze beoordeling is geplaatst op Klantenvertellen
Paul
Maassluis
20-06-2023
Fantastisch van begin tot het einde

Het hele proces om te komen tot besluit plaatsing van zonnepanelen tot en met de installatie van de zonnepanelen kan ik alleen maar positief zijn. Je wordt constant op de hoogte gehouden van het proces maar ook bij de installatie wordt dit fantastisch gedaan. Heb ik dan niets aan te merken? Ja, dat ze iets later zijn begonnen dan de bedoeling was. Maar ach wat ze leveren doen ze gewoon erg goed. Ik kan Solarite zeer goed aanbevelen.... oja nog even dit, in totaal iets van 3 weken van bestelling tot plaatsing. Hoezo kan het niet snel? Nou hier dus wel. Nu genieten van de teruglevering :-)

Deze beoordeling is geplaatst op Klantenvertellen
Guul
Smeets
20-06-2023
Alles prima gegaan

Vanaf 1e contact, tm oplevering en installatie op de app alles soepel, prettig en keurig geregeld.

Deze beoordeling is geplaatst op Klantenvertellen
Albert Jan Wolf Wolf
Stadskanaal
20-06-2023
Top monteurs

Zeer nette jongens en netjes werk geleverd

Deze beoordeling is geplaatst op Klantenvertellen
Ben
Zwolle
20-06-2023
Tevreden klant

Duidelijk verhaal. Vriendelijke mensen en de plaatsing was al binnen 2 weken. Wij zijn tevreden

Deze beoordeling is geplaatst op Klantenvertellen
Harm van Hoorn
Vlagtwedde
19-06-2023
Afspraak is afspraak

Alles na gekomen goede monteurs voor het plaatsen van de panelen.
En de Monteur voor het aansluiten en plaatsen van de omvormer geweldig.

Edward
Hurdegaryp
19-06-2023
Ben tevreden met de afwikkeling en het contact.

Gezien de afwikkeling van de offerte naar het uiteindelijke werk installatie van de zonnepanelen heb ik alleen vakmanschap gezien. Ook mijn wensen hoe de bekabeling door mijn huis werd aangelegd, had ik alleen maar steun en flexibiliteit van de monteurs gehad, waarbij ik een goed gevoel kreeg bij uitvoering van de werkzaamheden.

Deze beoordeling is geplaatst op Klantenvertellen
Jan van Tiel
Heiloo
19-06-2023
Prima werk geleverd door een goed team

De aanleg was snel gerealiseerd.
Het plaatsen ging gesmeerd en was naar mijn idee goed voorbereid. De aansluiting op de elektrische installatie was ook zeer goed mogelijk en gelukkig eenvoudig te realiseren. De jongens waren het er over eens dat ze meer van dit soort klussen zouden willen en dan zeker op een maandag.
Wij als nieuwe gebruikers zijn zeer tevreden met de opbrengst die per dag al meer dan 40 kwh bedraagt.
Buren zijn ook al komen kijken en wie weet wat er nog meer mag volgen.
Vriendelijke groet van Jan van Tiel uit Heiloo

Deze beoordeling is geplaatst op Klantenvertellen

LinkedIn & FacebookVolg ons via social media