Beoordelingen
deze mensen waren vriendelijk en denken mee met de kleur van de kozijnen.
helaas ze zouden me de volgende dag terug bellen voor advies over een kozijn, dat hebben ze niet gedaan. dat vond ik wel jammer. mede daardoor hebben we niet voor dit bedrijf gekozen.
dit bedrijf hebben we gekozen omdat ze een voordelige aanbieding hebben.
ze doen iets extra voor het zelfde geld.
ze moeten de kozijnen nog plaatsen, daar kan ik nog niks over zeggen.
maar ik heb er een goed gevoel bij.
wij hebben bij dit bedrijf een goed gevoel over.
ze denken met je mee, en ze zijn vriendelijk en zijn kundig in advies.
wij hebben niet voor dit bedrijf gekozen omdat er een ander bedrijf een betere aanbieding had.
maar ik zou dit bedrijf zeker aanraden.
Bij het huis bezoek, keurig alles aangegeven wat er gedaan gaat worden en offerte uitgelegd
Uitvoering keurig gedaan
Waren snel beschikbaar en flexibel in de afspraken. Installatie was snel na de offerteacceptatie en vakkundig
Tijdens het verkoopproces wordt je alles beloofd en toegezegd en dit kan dan helaas niet waargemaakt worden. Toegezegde datum van installatie is bij lange na niet gehaald en de afspraak tot installatie is 2x niet doorgegaan: 1x op zondagavond afgezegd vanwege ziekte, een week later gewoon niet op komen dagen. Waardeloos. Slechte communicatie, je moet overal zelf achteraan. Klacht gestuurd want ik heb wel 2 vrije dagen moeten opnemen. Er kon nog niet eens een sorry vanaf of een bloemetje, al was het een cadeaubon van een tientje. Kijk, dat er wat mis kan gaan alla, dat er 10 dingen misgaan, de wet van Murphy is er niet voor niks, maar het gaat er dan om als organisatie hoe je er mee omgaat en het tot tevredenheid van de klat gaat oplossen. Dat kan Zonduurzaam zeker niet en als ik de verhalen hier lees ben ik helaas niet de enige.
Deze beoordeling is geplaatst op KlantenvertellenVanaf de offerte(s) tot aan de montage uitstekend begeleid. Er werd goed meegedacht en de vinger aan de pols gehouden. Prettig om een vast contactpersoon (Coen) te hebben. Ook de montage is vakkundig verlopen dus kortom zeer tevreden.
Deze beoordeling is geplaatst op KlantenvertellenMijn vraag werd snel beantwoord. Kabel volgende dag al in huis.
Deze beoordeling is geplaatst op KlantenvertellenNette vlotte monteurs goede uitleg
Deze beoordeling is geplaatst op KlantenvertellenAlles volgens afspraak gedaan. Fijne monteurs.Je kon ze van alles vragen en je kreeg altijd een goed antwoord. Volgens afspraak lagen de panelen met 6weken op het dak.Wij zijn zeer tevreden over Solarite.
Groetjes van Annemieke en Frans uit Groenlo.